Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Plas sherri "Elbasan Arena"/ Tifozët e Bazel nxirren me dhunë nga stadiumi (FOTO)

 Plas sherri "Elbasan Arena"/ Tifozët e Bazel nxirren me

Ndeshja mes Partizanit dhe Bazelit në Elbasan Arena është shoqëruar me dhunë në shkallët e stadiumit. 

Në ndeshjen e vlefshme për Conference League, tifozët e huaj janë nxjerrë jashtë stadiumit nga policia e shtetit, pasi nisën të thurnin kore.

Pavarësisht reagimit të policisë disa prej tyre nuk kanë pranuar të largohen, duke lënë ambientet e stadiumit mes tensionit.

Partizani është eliminuar nga Bazeli, pasi humbi ndeshjen e parë 3-0 ndërsa të dytën 2-0. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore