Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Pjesët e para/ Messi shënon “viktimën” e 36-të në Evropë, Lazio shtang Dortmundin

Pjesët e para/ Messi shënon “viktimën” e 36-të

Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve të grupeve në Champions League.

Lazio ka shënuar dy gola ndaj Borussia Dortmund, duke dominuar 45 minutat e para të supersfidës. Immobile dhe Luiz Felipe ishin autorët e golave për ekipin italian, që ka krijuar një avantazh që do të duhet ta ruajë në pjesën e dytë.

Ndërkohë, Leo Messi ka shënuar me 11-metërsh ndaj Ferencvaroshit, skuadrës së 36 që i shënon në Evropë. Më pas, Barcelona dyfishoi rezultatin me anë të Ansu Fatit.

Rezultatet e deritanishme:

Barcelona-Ferencvarosh 2-0

Chelsea-Sevilla 0-0

Lazio-Dortmund 2-0

PSG-Manchester United 0-1

Leipzig-Basaksehir 2-0

Rennes-Krasnodar 0-0.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore