Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Pezullohet përkohësish ndeshja në Greqi, në tribuna u shfaqën 57 'arkivola'!

Pezullohet përkohësish ndeshja në Greqi, në tribuna u

AEL-Anagennisi Karditsa ka nisur me një vonesë të lehtë. Gjyqtari, Janis Papadhopulos, u kërkoi tifozëve ngjyrë të kuqe flakë të heqin pankartën, e cila i kushtohet kujtimit të 57 viktimave të tragjedisë së patregueshme të Tempit.

Në pankartë ishin 57 arkivola, po aq sa viktimat e identifikuara, ndërsa ka edhe mesazhin:

“ Politikanë vrasës me paramendim të gjithë për përfitimet tuaja dhe jo jetën njerëzore ”.

Pankarta nuk u hoq kurrë dhe kështu ndeshja nisi me atë të mbetur në vend, në duart e organizatorëve.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore