Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Përlotet Lionel Messi: Takimi i fundit ishte i veçantë, si një lamtumirë (VIDEO)

Përlotet Lionel Messi: Takimi i fundit ishte i veçantë, si

Lionel Messi është një futbollist me karakter të fortë që shumë rallë e kemi parë të derdhë lot, por kur bëhet fjalë për ish-trajnerin e tij tek Barcelona, Tito Vilanovan, ylli argjentinas nuk i përmban dot emocionet. “Pleshti”, në një intervistë të fundit, kujton ish-teknikun katalanas dhe tregon se takimi i fundit me të ka qenë mjaft i veçantë.

Kapiteni i blaugranave ka mbetur me lot në sy dhe zëri i tij u mbyt nga të dridhurat. Kujtojmë që Tito Vilanova ndërroi jetë më 25 prill të 2014 pasi nuk i mbijetoi dot sëmundjes së rëndë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore