Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Përdhunoi të renë në një klub në Barcelonë/ Pas arrestimit, Dani Alves-in e lë edhe gruaja

Përdhunoi të renë në një klub në Barcelonë/

Duket se dashurisë së made të Dani Alves me Joana Sant i ka ardhur fundi. Spanjollja, e cila është një modele e njohur në vendin e saj është e martuar me futbollistin ndërkombëtar brazilian, i cili tashmë ndodhet në burg prej gjashtë ditësh me akuzën e sulmit seksual ndaj një vajze në një klub të Barcelonës.

Edhe pse Joanna Sant ishte e sigurt për pafajësinë e ish-asit të Barcelonës dhe postoi histori mbështetjeje pas arrestimit të tij, ajo vendosi të ndryshojë linjën e saj dhe fshiu të gjitha fotot e tyre së bashku nga Instagram.

Tashmë në profilin e saj nuk ekziston më asnjë foto me Alves, madje edhe ajo e Botërorit të Katarit ku kishte veshur fanellën e Brazilit me emrin dhe numrin e Alves në tribunë u fshi.

Pas zbulimeve të ditëve të fundit dhe publikimit të dëshmisë së 23-vjeçares, Santh ka ndryshuar qëndrim. Dani Alves pohoi para hetuesve dhe atyre përreth tij se nuk e kishte takuar as vajzën në klubin e Barcelonës natën e 30 dhjetorit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore