Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Për 4 minuta, shqiptari Armando Broja i shënon PSV (video)

Për 4 minuta, shqiptari Armando Broja i shënon PSV (video)

Armando Broja gjen golin e radhës në kampionatin holandez.

Katër minuta i kanë mjaftuar sulmuesit të talentuar të kombëtares kuqezi, për t’i dhuruar avantazhit Vitesses në sfidën jashtë fushe kundër PSV-së.

Aksion i bukur i skuadrës mike dhe finalizim i 19-vjeçarit nga Malësia e Madhe, i cili mposhti portierin kundërshtar me një diagonale të menjëhershme dhe të saktë./ ABC

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore