Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Pepe nuk i harron zakonet, kapet keq me shokun e skuadrës në fund të lojës (VIDEO)

Pepe nuk i harron zakonet, kapet keq me shokun e skuadrës në fund

Mbrojtësi portugez Pepe u grind ashpër në fushë me shokun e tij të skuadrës tek Porto, Mamadou Loum Ndiaye, dhe rritja e incidentit u parandalua nga gjyqtarët, si dhe shokët e skuadrës që i ndanë.

Gjithçka ndodhi disa momente pas fishkëllimës së fundit të gjyqtarit në ndeshjen në të cilën Porto mundi Farensen si mysafire me rezultat 1-0.

Pepe iu afrua dhe uroi shokun e tij të skuadrës për triumfin.

Por për habinë e të gjithëve, Mamadou Loum Ndiaye e shtyu atë pak, pas së cilës Pepe reagoi me dhunë.

Fillimisht Pepe u hutua, para se të hakmerrej me të njëjtën mënyrë, ku nuk munguan as shkëmbimi i disa fjalë të ashpra mes dyshes.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore