Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Pep Guardiola flet sërish për Leo Messin dhe shfryn...

Pep Guardiola flet sërish për Leo Messin dhe shfryn...

Josep Guardiola, trajneri i Manchester City, foli për herë të parë në lidhje me çështjen Messi, pas kontakteve të hamendësuara nga shtypi me argjentinasin gjatë javëve të fundit, përpara se numri “10” të bënte prapaktheu dhe të vazhdonte aventurën e tij me katalanasit:

“Nuk kam asgjë për të shpjeguar. Leo është shprehur në mënyrë të përsosur: ai është një lojtar i Barcelonës, skuadër të cilën e dua, asgjë më shumë. Nuk e di cilat do të jenë synimet e tij në të ardhmen”, deklaroi trajneri i qytetarëve.

Guardiola i hodhi kështu ujë zjarrit që kishte marrë dhe e bëri në konferencën për shtyp përpara ndeshjes së kampionatit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore