Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Pele uron Messin: Vlerësim i drejtë!

Pele uron Messin: Vlerësim i drejtë!

Në një mesazh në rrjetet sociale, Pelé ka uruar Lionel Messin për fitimin e Topit të Artë të shtatë.

Ylli argjentinas i Paris Saint-Germain, shtoi një tjetër Top të Artë në koleksionin e tij, duke arritur në shtatë dhe tashmë është mbreti i padiskutueshëm i Topit të Artë, i cili është shpërblyer me 45 fitues të ndryshëm!

Natyrisht, Messi ka marrë urime nga të gjithë, edhe nga legjenda e futbollit brazilian Pelé.

"Urime Messi për një tjetër Top të Artë. Në thelb është një nderim i drejtë për një talent unik. "Shtatë herë, faleminderit shumë", tha Pelé në mënyrë karakteristike në mesazhin që i dërgoi Leos.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore