Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Pele nuk e pranoi kurrë vajzën që kishte me pastruesen e tij, e megjithatë e bëri pjesë të testamentit

Pele nuk e pranoi kurrë vajzën që kishte me pastruesen e tij, e

Legjenda braziliane, Pele, i njohur si futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave vdiq sëfundmi pas disa kohësh i shtruar në spital.

Megjithatë detaje të reja vijojnë të dalin mbi jetën e tij, kësaj here për sa i përket testamentit.

Pele gjithnjë e mohoi atësinë e Sandra Regina-s. Ai nuk e pranoi kurrë të ishte babai i saj edhe pse testi i ADN-së provoi se ajo në fakt ishte vajza e tij.

Por tani me vdekjen e Pele-s, pritet të hapet testamenti i tij që ai la në shtëpi për të 7 fëmijët, duke e përfshirë dhe Sandrën.

Sandra Regina lindi më 1964 pasi e ëma e saj, Anisio Machado, kishte një lidhje me Pele-n kur punonte si pastruesja e tij.

Ajo vdiq 17 vite më parë, pa e kuptuar që i ati i saj një ditë do ta pranonte si fëmija i tij.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore