Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Pele në gjëndje të mirë pas operacionit, reagon legjenda e futbollit

Pele në gjëndje të mirë pas operacionit, reagon legjenda e

Lajme e mira për legjendën e futbollit brazilianit Pelle. 3-herë kampioni i botës me Brazilin po rikuperohet me ritme të kënaqshme pas operacionit që kreu për të hequr një masë tumoriale nga zorra e trashë.

80-vjeçari ishte shtruar në spital pak ditë më parë, ndërsa tani në një postim në rrjetet sociale deklaroi se po e rimerr veten pas operimit. Ai ja ka dedikuar postimin shokut të mirë dhe këngëtarit Roberto Carlos, që humbi të birin 52-vjeçar nga kanceri të mërkurën.

“Unë jam duke u shëruar mirë, por sot dua të t’i dërgojë dashurinë dhe lutjet për mikun tim të mirë Roberto Carlos. Shpresoj që Zoti të jep qetësi në zemër dhe të rrethohesh nga kujdesi dhe drita”, shkroi ai.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore