Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Pas ndeshjes së Florian Markut, boksieri dridhet dhe përfundon në oksigjen pas nokautit (VIDEO)

Pas ndeshjes së Florian Markut, boksieri dridhet dhe përfundon në

Në stadiumin e Tottenham u zhvilluan disa duele të rëndësishme të boksit, aty ku mbrëmë edhe Florian Marku fitoi titullin IBF për peshat e mesme.

Në eventin elitar, pas boksierit shqiptar ishte radha e përballjes Callum Smith vs Lenin Castillo e cila përfundoi shumë shpejt por në mënyrë dramatike.

Smith në raundin e dytë i dha kundërshtarit një nokaut të frikshëm dhe nga pamjet e transmetuara, Castillo fillon të drithet e më pas merr ndihmën e mjekëve me oksigjen pasi situata mund të bëhej edhe më dramatike.

Për t’u vlerësuar është fakti që DAZN, largoi pamjet në momentin kur ekipi mjekësor po jepte ndihmën me oksigen për Lenin Castillo i cili më pas e mori veten.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore