Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Partizani i dobët për Baselin! Helvetët zviceranë e ndëshkojnë me golin e tretë

Partizani i dobët për Baselin! Helvetët zviceranë e

Partizani shkatërrohet përball Baselit Baselin pëson golin e tretë, që tregojnë se janë një skuadër e nivelit të lartë.

Zviceranët shënuan fillimisht me Stocker në pjesën e parë dhe tashmë në të dytën gjejnë golin me Arthur në minutën e 52-të me një gol shumë të bukur ndërsa golin e tretë sërish me Stocker./Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore