Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Parashikimi për Serie A/ Interi shpallet kampion. Ja ekipet që shkojnë në Champions, Juventusi jashtë

Parashikimi për Serie A/ Interi shpallet kampion. Ja ekipet që

Cili ekip do shpallet kampion i Italisë dhe cilat ekipe do marrin pjesë në Champions?

Observatori i statistikave të futbollit, “CIES”, ka bërë një përllogaritje se si mund të përfundojnë Serie A.

Sipas studimit të CIES, Interi parashikohet të fitojë sërish titullin, ndërsa Roma, Milani dhe Napoli në Champions.

Por ajo që të befason në këtë renditje është mungesa e Juventusit në 4 të parat.

Aktualisht Juventus ka vetëm 2 pikë në renditje pas 4 javësh. 

Largimi i Ronaldos, mund të trondisë "Zonjën e Vjetër".

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore