Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Paralajmëruan tifozët/ Tirana në prag të ngritjes së Kupës, policia blindon zonën rreth stadiumit (FOTO)

Paralajmëruan tifozët/ Tirana në prag të ngritjes së

Pas ndeshjes së fundit me Bylisin, Tirana do të ngrejë sot trofeun, pas plot 11 vitesh pritjeje. 

Duke pasur parasysh situatën në të cilën ndodhet vendi nga Covid-19, tifozeria është paralajmëruar nga organet e policisë për të mos festuar në grup pasi thyhet rregulli i distancës.

Siç duket nga fotot, policia ka blinduar zonën rreth stadiumit, ndërsa në stadiumin "Air Albania" në stolat e tifozëves shihet me bardhë e blu fjala KAMPION. 

Uniformat blu kanë marrë masa që të mos lejojë grumbullimin e tifozëve. Ditën që Tirana e fitoi matematikisht titullin, tifozeria “u derdh” në rrugët e kryeqytetit dhe sidomos në sheshin Nënë Tereza, duke festuar. 

Këtë gjë policia e njoftoi edhe më herët, duke bërë të ditura edhe rrugët në të cilat ndalohej qarkullimi. 

Paralajmëruan tifozët/ Tirana në prag të ngritjes së

Paralajmëruan tifozët/ Tirana në prag të ngritjes së

Paralajmëruan tifozët/ Tirana në prag të ngritjes së

Paralajmëruan tifozët/ Tirana në prag të ngritjes së

Paralajmëruan tifozët/ Tirana në prag të ngritjes së

Paralajmëruan tifozët/ Tirana në prag të ngritjes së

Paralajmëruan tifozët/ Tirana në prag të ngritjes së

Paralajmëruan tifozët/ Tirana në prag të ngritjes së

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore