Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Panik te Barcelona, një lojtar del pozitiv me Covid-19

Panik te Barcelona, një lojtar del pozitiv me Covid-19

FC Barcelona ka informuar se pas testit të kryer ditën e djeshme, një lojtar i grupit të të rinjve ka dalë pozitiv me Coronavirus.

I infektuari nuk ka simptoma, ka gjendje të mirë shëndetësore dhe po qëndron në karantinë në shtëpinë e tij.

Klubi informoi autoritetet sportive dhe sanitare lidhur me këtë gjë. Për më tepër po qëndrojnë larg ekipit të parë të gjithë personat që kishin konkat me lojtarin në fjalë.

Për fat, lojtari nuk ka pasur kontakt me anëtarët e ekipit të parë që këtë të enjte do të udhëtojnë në Lisbonë për Champions League.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore