Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Panik në MMA/ Sportisti bie 15 minuta pa ndjenja pas një breshërie grushtash (VIDEO)

Panik në MMA/ Sportisti  bie 15 minuta pa ndjenja pas një

Tifozët e MMA mbetën të frikësuar pasi luftëtari Jordan Titoni ngeli pa ndjenja për 15 minuta mbrëmjen e sotme.

32-vjeçari i peshave të lehta po luftonte me Pat Sabatini kur u godit keqazi në raundin e parë.

Gjendja e tij erdhi pas një breshërie grushtash të cilat nuk i përballoi më dhe madje dhe arbitrit iu desh të mbyllte ndeshjen.

Pas trajtimit mjekësor për kohë të gjatë, ai u nxorr jashtë ringut gjatë ndeshjes së zhvilluar në Mississippi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore