Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Pamjet e pazakonta/ Portieri rezervë i Liverpool kapet duke fjetur në stol gjatë derbit (FOTO)

Pamjet e pazakonta/ Portieri rezervë i Liverpool kapet duke fjetur në

Portieri i Liverpoolit, Caoimhin Kelleher dukej në gjumë, gjatë përballjes mes Evertonit dhe Liverpoolit që u zhvillua dje.

Takimi përfundoi 2-2, teksa nuk mungoi spektakli në gola dhe në duelet e ashpra në të dyja kampet.

Ndërsa The Reds ishin duke fituar 2-1 në Goodison Park kur po afrohej minuta e 80-të, kamerat e BT Sport kishin në plan të parë Jurgen Kloppin.

Mirëpo, vëmendja menjëherë u zhvendos te portieri i tretë i Liverpoolit, Kelleher, që ishte në gjumë.

Pamjet e pazakonta/ Portieri rezervë i Liverpool kapet duke fjetur në

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore