Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

“Nuk kam qenë besnik ndaj asnjë femre”/ Ish-ylli i Manchester United në telashe pas akuzave nga ish-partnerja

“Nuk kam qenë besnik ndaj asnjë femre”/ Ish-ylli i

Ryan Giggs, ish-ylli i Manchester United duket se i ka punët pisk, teksa po përballet me ish-partneren e tij në dyert e Gjykatës.

Kate Greville, 38 vjeç, e ka akuzuar ish-futbollistin e njohur se ka përdorur gjuhë fyese me të dhe të motrën, 26 vjeçe në atë kohë, si dhe për dhunë psikologjike.

Por të gjitha këto akuza ai i ka hedhur poshtë, duke pranuar vetëm faktin se e ka tradhtuar disa herë atë, si dhe çdo partnere që ka pasur. Ai tha se natyra e tij është tepër filtruese dhe se nuk i reziston dot fermave që shfaqin interes për të.

“Nuk kam qenë besnik ndaj asnjë femre”, pohoi Giggs.

Sa i përket një akuze se e ka dhunuar fizikisht, ai tha se ka qenë vetëm një episod kur kanë pasur një grindje për celularin, kur thotë se padashje “koka e tij, është përplasur me kokën e Kate”.

Sakaq, ai ka thënë se në fakt ajo ka i ka bërë presion atij, teksa kujton një episod kur ish-gruaja e ka detyruar dhe diktuar se çfarë mesazhesh t’u dërgojë disa femrave që ajo mendonte se po e tradhtonte me to.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore