Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Nuk i rezistoi dot/ Reagimi i motrës së Cristiano-s ndaj golit të Leo Messit

Nuk i rezistoi dot/ Reagimi i motrës së Cristiano-s ndaj golit të

Motra e Cristiano Ronaldos, Katia Aveiro, komentoi një postim që tallte golin të Leo Messit kundër Clermont Foot gjatë fundjavës.

Llogaria e Ronaldos krahasoi golin e Messit me golin e Ronaldos kundër Juventusit në Champions League 2017/18. Në foto të dyja goditjet, dhe mbishkrimi për të është ky:

“Njëra është një pistoletë e vogël, tjetra është një goditje e vërtetë me rofeshatë. Njëri u shënua në kampionatin francez për Clermont, tjetri në play-off të Champions League për Juventusin.

Katya Aveiro fillimisht e ka pëlqyer postimin dhe më pas ka lënë një koment me një emoji duartrokitëse.

Dhe po, ky nuk është i vetmi postim ku golat e Ronaldos dhe Messit krahasohen përmes tyre.

Ronaldo ka humbur pjesën më të madhe të para-sezonit të United, por sipas lajmeve të fundit, ai do të vazhdojë të fillojë sezonin me klubin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore