Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Nuk i del inati me Ibrahimovic/ Lukaku thumbon suedezin me festimin pas golit: Ta kam thënë që... (VIDEO)

Nuk i del inati me Ibrahimovic/ Lukaku thumbon suedezin me festimin pas golit:

Ka vazhduar përplasja mes Romelu Lukakut dhe Zlatan Ibrahimovicit, por kësaj here në distancë.

Kujtojmë se para pak javësh, sulmuesi i Interit dhe ai i Milanit patën një përballje të ashpër, ku shkëmbyen edhe fyerje mes njëri-tjetrit.

Në javën e 23-të, Nerazzurët mposhtën 3-0 Rossonerët në San Siro, duke thelluar kështu diferencën në kreun e tabelës.

Belgu shënoi golin e tretë të takimit për Interin, ndërsa në festën e golit thumboi Ibrahimovicin.

Lukaku bëri me shenjë se në Milano është vetëm një mbret dhe është vetëm ai e jo suedezi.

“Unë jam më i miri. Unë, unë, ta kam thënë”, thumbon belgu në drejtim të Ibras.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore