Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Nuk është përdorur prezervativ, spitali..."/ 23-vjeçarja që u abuzua seksualisht nga Dani Alves: S'dua para, le të shkojë në burg

"Nuk është përdorur prezervativ, spitali..."/

Dani Alves është pas hekurave për më shumë se një javë, pas akuzave nga një 23-vjeçare për sulm seksual. Vajza e re, sipas avokates së saj nuk dëshiron asnjë dëmshpërblim por vetëm që agresori të vuaj në burg.


“Unë nuk dua para, dua që ai të shkojë në burg”. Këto janë fjalët e vajzës 23-vjeçare që ka dërguar pas hekurave futbollistin brazilian, Dani Alves, me akuzën e abuzimit seksual.

Mbrëmjen e 30 dhjetorit 2022 në clubin Sutton në Barcelonë, 23-vjeçarja akuzon se futbollisti ka përfituar dhe ka abuzuar me të.

“Asaj nuk i interesojnë paratë që mund t’i ofrojnë, ajo thjesht kërkon drejtësi. Spitali i ka caktuar një mjekim të plotë për të parandaluar çdo lloj sëmundje infektive dhe ngjitëse, sepse nuk është përdorur prezervativ, po merr edhe ilaçe për ankthin, sepse nuk fle më”, tregoi avokatja Ester Garcia Lopez.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore