Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

“Nuk e kemi parë asnjëherë...”/ Çfarë shkruan DAZN për fitoren e Florian Markut (Video)

“Nuk e kemi parë asnjëherë...”/ Çfarë

Boksieri shqiptar Florian Marku mposhti britanikun Rylan Charlotn me “knockout” teknik, në raundin e tetë, teksa stafi i anglezit hodhën peshqirin (shenjë e dorëzimit) në një moment të vështirë, kur Marku po i shkaktonte dëme të mëdha rivalit të tij.

Pasi mposhti rivalin, Marku shpërtheu në festë, madje e bëri në një mënyrë krejt të veçantë.

DAZN Boxing, që transmetonte këtë duel, menjëherë pas ndeshjes publikoi momentin e festës që Marku bëri me peshqirin e hedhur nga trajneri i anglezit.

DAZN Boxing shkruan në Twitter: “Nuk jemi të sigurt që e kemi parë ndonjëherë: Florian Marku kapi peshqirin nga këndi i Charlton dhe e vendosi atë si kapele”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore