Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Notat e lojtarëve të ndeshjes Real Madrid-Liverpool, Vinicius lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve të ndeshjes Real Madrid-Liverpool, Vinicius lojtar i

Real Madridi ka bërë detyrën në mënyrën më të mirë në sfidën e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve kundër Liverpoolit (3-1).

Vinicius Jr ka shënuar dy herë, ndërsa një gol e ka shënuar Marco Asensio për Real Madridin. Golin e vetëm dhe të shpresës për Liverpoolin e ka shënuar Mohamed Salah.

Braziliani Vinicius Jr ishte më i mirë në fushë me notën 8.6. Pas tij me paraqitje të mirë ishin edhe Toni Kroos e Luka Modric. Lojtari më i mirë te Liverpooli ishte Salah me notën 7.3.

Notat e lojtarëve të Real Madridit dhe Liverpoolit:

Notat e lojtarëve të ndeshjes Real Madrid-Liverpool, Vinicius lojtar i            Notat e lojtarëve të ndeshjes Real Madrid-Liverpool, Vinicius lojtar i

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore