Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Njësoj si i ati/ Cristiano Jr nuk humb kohë, stërvitet së bashku me Ronaldon në fushë

Njësoj si i ati/ Cristiano Jr nuk humb kohë, stërvitet së

Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të mirë në botë, por me sa duket i biri do të ndjekë rrugën e tij.

Cristiano Junior po rritet dita ditës, njëkohësisht edhe profesionalisht falë stervitjes që bën.

Ai e ka një person i cili e suporton vazhdimisht drejt rrugës së futbollit dhe ky është Ronaldo.

Futbollisti vazhdimisht e mer të birin në shumë stërvitje dhe shpesh janë fotografuar sëbashku.

Para disa ditësh ai ka mbushur 12-vjeç, ndërsa vijon akoma më shumë të stërvitet për të ndjekur rrugët e të atit.

Ky është fëmija i parë i Ronaldos dhe sipas mediave ka ardhur në jetë nga një nënë surrogante.

Deri më tani nuk dihet asnjë informacion për identitetin e saj, ndërsa futbollisti ka deklaruar se gjithçka do të ndodhë me kohën.

Rodriguez dhe Ronaldo janë bashkë që nga viti 2017, ata janë prindër të dy vajzave Alana Martina, 4 vjeç dhe vajza e porsalindur.

Ylli i futbollit është gjithashtu baba i djalit Cristiano Jr., 11 vjeç dhe binjakëve 4 vjeçarë, Eva dhe Mateo .

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore