Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Njërit prej tyre i theu telefonin, Pique shfaqet i frustruar me gazetarët që e "përndjekin"

Njërit prej tyre i theu telefonin, Pique shfaqet i frustruar me

Javët e fundit kanë qenë plot tension si për këngëtaren Shakira, ashtu edhe për lojtarin e Barcelonës, Gerard Pique.

Që kur ata njoftuan ndarjen e tyre, lajmet për ta kanë qenë të pandërprera dhe raportet e fundit nuk e tregojnë qendërmbrojtësin në një dritë të mirë të tij.

Sipas Socialite, katalanasi u përball me Jordi Martin, një fotograf i njohur i shtypit, madje i theu celularin.

Programi i prezantuar nga Maria Patino zbuloi dëshminë e Martinit dhe, sipas tij, Pique nuk e pranoi në mënyrën më të mirë shtypin që e ndiqte.

Martin ishte ndër paparacët që po përpiqeshin të merrnin imazhe të futbollistit dhe ai pësoi nga zemërimi i ish-partnerit të Shakirës.

“Ai hodhi celularin tim në tokë dhe u nis me makinën e tij, ai theu disa drita të kuqe”, tha Martin.

Mesa duket Pique gjithashtu ka fyer edhe paparacët e pranishëm, shkruan Marca.

“Kur Jordi e pyeti në aeroport, ai u zemërua përsëri”, raportoi Telecinco.

Mbetet për t’u parë nëse, ndryshe nga kohët e fundit, Pique vendos të japë anën e tij të historisë.

As Shakira nuk po kalon një kohë të mirë. Në ditët e fundit, këngëtares iu desh të telefononte ‘Mossos d’Esquadra’ pasi dy përndjekës pikturuan mbishkrime në shtëpinë e saj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore