Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Një ish-pornostare në strukturat drejtuese të skuadrës angleze

Një ish-pornostare në strukturat drejtuese të skuadrës

Tifozet e futbollit do kenë një arsye më shumë për të ndjekur ekipin e West Ham. Nuk bëhet fjalë për ndonjë blerje të re, por për një ndryshim të pazakontë në nivelin admimistrativ.

Një ish-pornostare është zgjedhur në nivelet drejtuese të skuadrës së West Ham.

Eve Vorley, e cila është bashkëshortja e presidentit Sullivan, tashmë do të bëjë pjesë në këshillin administrativ të skuadrës angleze.

Kështu, “Hammers” afrojnë në gjirin e tyre një tjetër personazh të filmave “+18”.

55-vjeçarja ka qënë e famshme në fund të viteve 90 në industrinë e filmave për të rritur, ku ka marrë pjesë në shumë filma si, Fqinjët e zhveshur” dhe “Infermierët Studentë Lezbike”./ Gazeta SHQIP

Një ish-pornostare në strukturat drejtuese të skuadrësNjë ish-pornostare në strukturat drejtuese të skuadrësNjë ish-pornostare në strukturat drejtuese të skuadrësNjë ish-pornostare në strukturat drejtuese të skuadrësNjë ish-pornostare në strukturat drejtuese të skuadrës

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore