Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Një hap larg grupeve të Champions/ Tirana kërkon mrekullinë, publikohen formacionet zyrtare

Një hap larg grupeve të Champions/ Tirana kërkon mrekullinë,

Tirana do të kërkojë të shkruajë historinë në përballjen e sotme ndaj Jang Bojs, teksa është vetëm 1 hap larg grupeve të Champions-it. Edhe pse kampionët e Zvicrës janë favoritë absolutë në letër, bardheblutë do të tentojnë gjithçka për gjithçka, për mrekullinë.

Formacionet

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Young Boys-Tirana, e cila do të përcaktojë se cili ekip do të kalojë në fazën e grupeve të Europa League 2020-21.

Tirana vjen në portë me Bekaj, në mbrojtje; Ismajlgeci, Vangjeli, Najdovski, Tosevski para mbrojtjes do të jetë Torassa dhe më pas Batha me Celhakën në mesfushë.

Cale dhe Cobbinah do të jenë në mbështetje të Muçit që është pikë referimi në sulm.

Një hap larg grupeve të Champions/ Tirana kërkon mrekullinë,Një hap larg grupeve të Champions/ Tirana kërkon mrekullinë,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore