Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Një gjyqtar shqiptar gjykoi ndeshjen e Barcelonës dje në Champions League (Emri)

Një gjyqtar shqiptar gjykoi ndeshjen e Barcelonës dje në

Gjyqtari me origjinë nga Kosova, Bekim Zogaj, dje ishte gjyqtar anësor në sfidën mes Barcelonës dhe skuadrës hungareze Ferencvarosi.

Barcelona ka shënuar fitore me rezultat 5-1 ndaj Ferencvarosit, në takimin e parë të grupit G në Ligën e Kampioneve

Një ndeshje e dominuar nga Barcelona, me gjithsej gjashtë gola të shënuar për 90 minuta dhe me një karton të kuq, Gerrard Pique i katalanasve u përjashtua në minutën e 68-të.

Gjyqtar kryesor ishte Sandro Scharer, ndërsa asistentët të tij Stephane de Almeida dhe Bekim Zogaj, gjyqtar i katërt ishte Fedayi San.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore