Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Një fillim verbues! Ylli 19-vjeçar shfaqet në fushën e tenisit me bizhuteri prej 30 mijë paund (FOTO)

Një fillim verbues! Ylli 19-vjeçar shfaqet në fushën e

Emma Raducanu kishte vendosur bizhuteri me vlerë rreth 30 mijë paund, teksa doli në fushën e tenisit për ndeshjen e saj hapëse në Wimbledon.

Ylli 19-vjeçar përfaqësoi më së miri markën “Tiffany”, për të cilën është ambasadore që nga shtatori i vitit të kaluar. Ajo kishte zgjedhur një palë vëthë e perla të vendosur në platin dhe të veshur me diamante, e që besohet se kushtojnë 7.575 paund.

Një fillim verbues! Ylli 19-vjeçar shfaqet në fushën e

Raducanu nga Orpington, Bromley, i kishte kombinuar vathët me një gjerdan të ngjashëm dhe që kanë vlerën e 3875 paund. Ndërsa në kyçin e dorës mbante një byzylyk klasik prej ari të bardhë, të beshur me diamante të rrumbullakëta me çmimin marramendës prej 18.900 paund.

Ndërkohë kujtomë se vitin e kaluar, ylli i tenisit u shpall fituese në US Open pasi mposhti kanadezen, Leylah Fernandez. Atëherë ishte vetëm 18 vjeçe dhe u bë vajza e parë britanike që fitoi një “Grand Slam” që kur Virgina Wade fitoi Wimbleton në vitin 1977.

Adoleshentja mori një shtëpi prej 2.5 milionë dollarësh pas një turneu sensacional në Nju Jork.

Një fillim verbues! Ylli 19-vjeçar shfaqet në fushën e

Një fillim verbues! Ylli 19-vjeçar shfaqet në fushën e

Një fillim verbues! Ylli 19-vjeçar shfaqet në fushën e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore