Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Nisja e keqe e sezonit/ Juventusi merr vendimin për Masimiliano Allegri-n

Nisja e keqe e sezonit/ Juventusi merr vendimin për Masimiliano Allegri-n

Juventusi e ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme këtë fillim sezoni, teksa ka vetëm dy fitore në 9 ndeshje të zhvilluara në Serinë A dhe Ligën e Kampionëve. Tifozët fajsojnë Alegrin për këtë ecuri negative.

Gjithsesi, sipas “Corriere della Sera”, Anjeli dhe Arrivabene kanë dhënë vendimin se Alegri duhet të vazhdojë me bardhezinjtë. Madje, ata janë kundër shkarkimit, duke hedhur poshtë idenë e dhënë nga Nedved.

Por, nga ana tjetër, ata i kanë shprehur teknikut italian se duhet të bëhen ndryshime të menjëhershme, në mënyrë që të sjellin rezultate, ndryshe do të merren masa të rënda për trajnerin italian.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore