Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Futbollistët e famshëm që ishin të lidhur me modelet e faqes për të rritur (FOTO)

Vitet e fundit është bërë gjithnjë e më popullore për modelet që të hapin llogari në faqen për të rritur, “OnlyFans” për të rritur fitimet e tyre.

Madje ka edhe një numër futbollistësh të profilit të lartë që kanë dalë në të kaluarën me yje të “OnlyFans”.

“Daily Star” shkruan se në këtë listë përfshihen ish-lojtari i Liverpool-it, Jermaine Pennant dhe legjenda e Manchester United, Teddy Sheringham, të cilët të dy kanë ish-partnerë që kanë llogari në faqen për të rritur.

Më poshtë është një përmbledhje e disa prej futbollistëve të famshëm që janë takuar me modelet e “OnlyFans” në të kaluarën, mes tyre edhe dy yje aktualë të Manchester City.

Riyad Mahrez

Futbollistët e famshëm që ishin të lidhur me modelet e faqes

Futbollisti i Cityt, Riyad Mahrez ishte i martuar me Rita Johal për katër vjet midis 2015 dhe 2019. Ata kanë dhe dy fëmijë së bashku.

Dy vjet pas ndarjes së tyre, “The Sun” raportoi se Johal ishte bashkuar me “OnlyFans” në shkurt 2021 pasi pretendoi se ajo ishte "gjobitur për të qenë shumë e nxehtë" pasi kishte thyer rregullat e bllokimit.

Jermaine Pennant

Futbollistët e famshëm që ishin të lidhur me modelet e faqes

Pennant ka pasur një jetë të trazuar dashurie jashtë fushës, edhe për standardet e futbollistëve, me një listë të gjatë të ish-partnereve dhe të dashurave.

Mes tyre është edhe ish-bashkëshortja dhe modelja magjepsëse, Alice Goodwin, me të cilën u martua në vitin 2014. Megjithatë, çifti u nda në vitin 2020 pas nëntë vitesh së bashku.

Ish-ylli i Babestation, Goodwin ka grumbulluar mbi 351,000 ndjekës në profilin e saj “OnlyFans”, ku fansat madje mund të provojnë përmbajtjen e saj falas për 30 ditët e para.

Kieran Gibbs

Futbollistët e famshëm që ishin të lidhur me modelet e faqes

Pasi përfundoi serinë e “Love Island” në vitin 2019, modelja India Reynolds u detyrua të mohonte pretendimet se kishte tradhtuar yllin e basketbollit, Ovie Soko me ish-mbrojtësin anglez, Kieran Gibbs.
Gibbs dhe Reynolds kishin marrë pjesë të dy në një ngjarje në Portugali, ku pretendohej se dyshja kishin ndarë një puthje. Megjithatë, Reynolds më vonë i tha “Daily Mail” se marrëdhënia e saj me futbollistin e famshëm ishte thjesht platonike.

Përveçse mburret me 977,000 ndjekës në “Instagram”, Reynolds gjithashtu i lejon fansat e saj të marrin në dorë përmbajtjen e saj ekskluzive përmes profilit të saj “OnlyFans”, i cili ka pak më pak se 38,000 pëlqime.

Jermain Defoe, Jamie O'Hara and Teddy Sheringham

Futbollistët e famshëm që ishin të lidhur me modelet e faqes

Danielle Lloyd ka qenë e lidhur me një numër futbollistësh të Premier League në dy dekadat e fundit, duke përfshirë Jermain Defoe, Jamie O'Hara dhe legjendën e United Sheringham.

Ish-Miss-i i Britanisë së Madhe ishte në lidhje me Sheringhamin midis viteve 2006 dhe 2007. Më pas ajo pati një lidhje të shkurtër me një tjetër ish-sulmues dhe më vonë u takua me Defoe, i cili thuhet se dikur ishte fejuar me një mikeshë të Lloyd.

Kjo e fundit vazhdoi lidhjen e saj të dashurisë me ish-lojtarët e Pompeit kur u martua me O'Hara, me të cilën ka tre fëmijë. Çifti u nda në vitin 2014 pas dy vitesh martesë dhe Lloyd që atëherë është rimartuar.

Lloyd iu bashkua “OnlyFans” në vitin 2020 dhe ka pranuar se nuk i intereson çfarë mendojnë prindërit e tjerë për fotot e saj të egra.

Jack Grealish

Futbollistët e famshëm që ishin të lidhur me modelet e faqes

Pavarësisht romancës së tij me të dashurën e fëmijërisë, Sasha Attwood, Jack Grealish dyshohet se u përpoq të “shënonte” me yllin e “Love Island” dhe modelen e “OnlyFans”, Natalia Zoppa, vitin e kaluar .

Zoppa u shfaq në serinë dimërore 2020 të “Love Island” dhe që atëherë ka gjetur sukses në “OnlyFan”s, ku profili i saj krenohet me 87,500 pëlqime.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore