Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Neymar qan për Barcelonën: Ishin ndeshjet që doja më shumë të luaja në jetë

Neymar qan për Barcelonën: Ishin ndeshjet që doja më

Neymar dëshironte të kthehej në Camp Nou, dhe kjo është demonstruar me mesazhin e tij të fundit në profilin e tij zyrtar në Twitter. Sulmuesi i PSG, i cili do të jetë jashtë për katër javët e ardhshme pasi është dëmtuar në ndeshjen e fundit të Kupës Franceze, nuk do të jetë në gjendje të luajë ndeshjen e parë të raundit të 16 të Ligës së Kampionëve. "Top-3 i lojërave që doja të luaja", komentoi ai.

Braziliani nuk ka fat në Ligën e Kampionëve që kur u largua nga Barça në verën e vitit 2017.

Nga 10 ndeshjet me eliminim që PSG ka luajtur që nga ardhja e tij, Neymar ka qenë në gjendje të luajë vetëm 6, domethënë 60% të duelëve me PSG, ndërsa  me fanellën e FC Barcelona i ka luajtur 100% .

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore