Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Në Argjentinë të sigurt! Ja skuadra ku do transferohet Leo Messi (FOTO)

Në Argjentinë të sigurt! Ja skuadra ku do transferohet Leo Messi

Pas transferimit të C.Ronaldo-s te Al-Nassr, tifozët e futbollit janë kurioz për të kuptuar të ardhmen e Lionel Messi-t.

“Pleshti” është në përfundim të kontratës me PSG, e cila i skadon në fund të këtij sezoni. Në mënyrë surprizë, Leo nuk është më aq i bindur për të vijuar karrierën në Paris, pasi duket se triumfi në Botëror ka bërë që të reflektojë më gjatë.

Nga Argjentina, mediat shkruajnë me siguri se Messi ka vendosur të largohet nga Parisi, së fundmi ka refuzuar ofertën për të rinovuar kontratën.

Në Argjentinë të sigurt! Ja skuadra ku do transferohet Leo Messi

Suksesi në Botëror ka plotësuar yllin argjentinas, dhe tani as një sukses i mundshëm me PSG në Champions nuk e josh më. Mediat shtojnë se opsionet mbeten të njëjta, një transferim në Florida tek Inter Miami dhe opsioni për tu rikthyer në Barcelonë, pista e fundit është pak më e ndërlikuar pasi marrëdhëniet e Messit me Laporta-n janë ftohur shumë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore