Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ndodh në Angli! U godit me top në kokë, arbitri lë fushën me barelë

Ndodh në Angli! U godit me top në kokë, arbitri lë

Gjyqtari i Ligës së Dytë angleze, Sam Purkiss, u detyrua të dalë nga fusha e lojës me barelë, pas një goditjeje që mori në kokë.

Gjithçka ndodhi gjatë ndeshjes së Swindon kundër Grimsby të shtunën pasdite (14 janar), ku Purkiss u godit në kokë nga një top dhe mori trajtim në fushë përpara se të largohej me barrelë. Duket se goditja ishte aq e fortë, sa ai nuk mundi as të ecte.

Arbitrit të katërt Gareth Viccars iu kërkua të hynte në fushë për të vazhduar. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore