Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ndeshja për superkupën e Europës, publikohen formacionet zyrtare, Real Madrid-Frankfurt

Ndeshja për superkupën e Europës, publikohen formacionet zyrtare,

Real Madrid dhe Eintraht Frankfurt luajnë sot në Helsinki për trofeun e parë të sezonit, Superkupën e Europës. Madrilenët vijnë në këtë ndeshje si fitues të Ligës së Kampioneve, ndërsa skuadra gjermane si triumfuese në Ligën e Europës.

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Militao, Alaba, Mendy; Kroos, Casemiro, Modric; Fede Valverde, Benzema, Vinicius.

Eintracht Frankfurt: Trapp; Touré, Tuta, N’Dicka; Knauff, Sow, Rode, Lenz; Kamada, Lindstrom; Santos Borre.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore