Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ndeshja me Lituaninë/ Zbulohet formacioni zyrtar i Shqipërisë, ndryshimet që sjell trajneri Reja

Ndeshja me Lituaninë/ Zbulohet formacioni zyrtar i Shqipërisë,

Shqipëria zbret sot në fushë përballë Lituanisë në "LFF Stadium". Trajneri Edi Reja ka bërë të ditur formacionin zyrtar me të cilin kërkon fitoren.

Kuqezinjtë do të luajnë me skemën 3-5-2. Risitë e Rejës në këtë takim janë Lenjani, Laçi dhe Seferi, që startojnë si titullarë ndryshe nga ndeshja e parë, duke zënë vendin e Trashit, Kallakut dhe Manajt.

FORMACIONET ZYRTARE:

LITUANIA: Svedkauskas, Mikoliunas, Palionis, Girdvainis, Beneta, Simkus, Dapkus, Novikovas, Golukiçkas, Kasiçkas, Kaukzemis.

SHQIPËRIA: Berisha, Kumbulla, Dermaku, Gjimshiti, Veseli, Lenjani, Laçi, Bare, Abrashi, Seferi, Broja.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore