Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ndërpritet ndeshja, shkak bëhet gjendja shëndetësore e një tifozi

Ndërpritet ndeshja, shkak bëhet gjendja shëndetësore e

Ndeshja mes Watford dhe Chelsea është ndërprerë  në minutën e 14-t dhe futbollistët e të dyja skuadrave i janë drejtuar dhomave të zhveshjes.

Shka për ketë është bërë gjendja shëndetësore e një tifozi, i cili ishte duke ndjekur ndeshjen në stadium.

Bëhet me dije se mjekët kanë shkuar menjëherë për t’i dhënë ndihmën e pare. Ndërkohë që është në pritje vendimi se si do të veprohet me ndeshjen./Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore