Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ndërhyrja horror/ Mbrojtësi i Marseille përfundon në spital pas goditjes në gjoks nga kundërshtari

Ndërhyrja horror/ Mbrojtësi i Marseille përfundon në spital

Episodi i tmerrshëm ndodhi kur kishin kaluar vetëm minutën e 15-të të ndeshjes për Kupën e Francës mes Marsejës dhe Hyères.

Mbrojtësi i Marseille nga Bregu i Fildishtë, Eric Bailly, në tentativë për të kapur topin, goditi fort me shkelm në gjoks Moussa Ediage, duke e plagosur rëndë! Ndërhyrja ishte e dhunshme, një horror i vërtetë për fushat e futbollit.

Loja u ndërpre përkohësisht dhe lojtari i dëmtuar u dërgua në spital me ambulancë! Kuptohet që për vazhdimin e ndeshjes skuadra e Marsejës mbeti me dhjetë lojtarë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore