Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

NATIONS LEAGUE/ Edy Reja publikon listën zyrtare me 24 kuqezinjtë e grumbulluar!

NATIONS LEAGUE/ Edy Reja publikon listën zyrtare me 24 kuqezinjtë e

Eduardo Reja ka publikuar listën me lojtarët e tij që ka grumbulluar për dy ndeshjet e vlefshme për Nations League.

Më datë 24 shtator, Shqipëria do të ndeshet jashtë ndaj Izraelit dhe më 27 shtator do të ndeshet në “Air Albania” kundër Islandës.

Lista e plotë:

NATIONS LEAGUE/ Edy Reja publikon listën zyrtare me 24 kuqezinjtë e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore