Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Napoli humbi/ Çfarë ndodhi gjatë ndeshjes mes trajnerit Gattuso dhe lojtarit të tij shqiptar Rrahmani (VIDEO)

Napoli humbi/ Çfarë ndodhi gjatë ndeshjes mes trajnerit Gattuso

Napoli ka pësuar humbje 4-2 në transfertë ndaj Atalantas në ndeshjen e xhiros së 23-të në kampionatin italian Serie A.

Edhe në këtë takim, nga minuta e parë luajti kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani, ndërsa për zikaltrit u aktivizua mbrojtësi tjetër shqiptar, Berat Gjimshiti.

Pavarësisht humbjes, trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, nuk ishte edhe aq i zhgënjyer me paraqitjen e futbollistëve të tij.

Ndërsa dashurinë ndaj të zgjedhurve të tij e ka shprehur në mënyrën siç di vetëm ai.

Në rrjetet sociale është shpërndare në masë një video, në të cilën kap për fytyre Amir Rrahmanin dhe pastaj e përqafon pas sfidës së të dielës mbrëma.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore