Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Mungon vetëm zyrtarizimi, Tirana zgjedh trajnerin e ri

Mungon vetëm zyrtarizimi, Tirana zgjedh trajnerin e ri

Orges Shehi do të jetë trajneri i ri i Tiranës. Ish trajneri i Kukësit dhe Skëndërbeut ka gjetur akordin e presidentin Halili për të marrë drejtimin e bardhebluve.

Shehi pranon një “bast” të madhë në një moment delikat, ku largimi i Nevil Dedes u shoqërua me akuza të forta për ndërhyrje të presidëntit në formacion.

Shehi pritet të prezantohet të mërkurën me skuadrën për të nisur përgatitjet për sfidën e fundjavës kundër Apolonisë në transfertë.

Tirana nuk dëshiron të heqë dorë nga titulli kampion pavarësisht se ndodhet 16 pikë larg kreut, një objektiv që nuk ndryshon as me Shehin në stol.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore