Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Mundësi çeçen që përfaqëson Shqipërinë shkëlqen në mes të Beogradit, mund serbin dhe tenton titullin kampion bote

Mundësi çeçen që përfaqëson

Mundësi çeçen që përfaqëson Shqipërinë, Zelimkhan Abakarov shkruan historinë në mes të Beogradit.

Mundësi kuqezi shkëlqeu në tapet teksa në gjysmëfinale mundi serbin Stevan Miçiç.

Abakarov arriti finalen pasi dominoi totalisht ndeshjen, duke garantuar medaljen e argjendtë dhe të shtunën do të luftojë për t’u shpallur kampion Bote në mes të Serbisë.

Arritje e madhe e mundësit kuqezi, i cili në finalen që zhvillohet nesër në orën 18:00 do të përballet me amerikanin Thomas Gilman.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore