Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Mundën Tiranën për Champions League, eliminohen serbët e Crvena Zvezda

Mundën Tiranën për Champions League, eliminohen serbët e

Crvena Zvezda, skuadra që eliminoi Tiranën në turin e dytë kualifikues të Champions League, sot është eliminuar në turin e tretë kualifikues ndaj ekipit qipriot, kampionia Omonia Nicosia.

Në një sfidë të zhvilluar në ishull mes heshtjes dhe dyerve të mbyllura, në 90 minuta, sfida ka përfunduar 1-1 me golat e Luftner dhe Ivanic në pjesën e parë.

Pas edhe 30 minuta të shtesës, penalltitë vendosën fatin se cili ekip do të vazhdonte më tej. Skuadra qipriote u tregua më e saktë përpara pikës së bardhë dhe mposhti kampionët e Serbisë 4-2, duke i lënë hidhërimin trajnerin Stankovic.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore