Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Momenti i dyshimtë, çfarë i vendosi Casemiro te hunda Neymar-it?

Momenti i dyshimtë, çfarë i vendosi Casemiro te hunda

Brazili fitoi mbrëmjen e djeshme ndaj Koresë së Jugut me rezultatin 4-1 duke u kualifikuar në çerekfinalet e Botërorit të Katarit.

Një moment nga sfida po bën xhiron në rrjet teksa protagonistë janë Kasemiro dhe Neymar.

Para ndeshjes, Kasemiro iu afrua Neymarit dhe i vendosi diçka në hundë.

Menjëherë këto pamje u bënë virale dhe fansat kanë ngritur pyetjen se çfarë substancë ishte.

Por gazeta braziliane UOL, ka shuar dyshimet duke shpjeguar gjithçka.

Ajo ishte një pomadë e thjeshtë që përdoret nga disa lojtarë për të hapur gjoksin dhe vrimat e hundës, në këtë mënyrë do të marrin frymë më mirë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore