Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Momente frike tek ekipi i ish-trajnerit të Partizanit, sulmohet nga ultrasit

Momente frike tek ekipi i ish-trajnerit të Partizanit, sulmohet nga

Benevento është shumë afër rrëzimit në Serie C. “Shtrigat”, që vitet e fundit provuan edhe emocionet e Serie A vitet e fundit, janë përballur me momente tmerri pas humbjes 3-1 në Cittadella.

Skuadra e drejtuar nga Andrea Agostinelli, ish-trajneri i Partizanit dhe Skënderbeut në Superiore, renditet në vendin e fundit në Serie B.

Disfata e fundit ka tërbuar tifozët. Një pjesë e tyre kanë sulmuar autobusin e skuadrës së zemrës teksa kthehej në shtëpi.

Ultrasit e zemëruar, të pajisur me shufra hekuri, nuk i kanë kursyer sulmet dhe thyerjen e xhamave, duke shkaktuar frikë dhe panik te lojtarët dhe stafi i Beneventos.

Gjithçka ka përfunduar me ndërhyrjen e policisë dhe shoqërimin e skuadrës deri në kthimin në qytet. Për fat të mirë nuk pati të lënduar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore