Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Miliona euro pasuri, kush janë 5 gratë më të pasura të futbollistëve (FOTO)

Miliona euro pasuri, kush janë 5 gratë më të pasura të

Pas betejës në fushë, lufta tjetër për futbollistët janë pasuria dhe gratë. Në renditjen e mëposhtme do të zbuloni këtë herë se cilat janë partneret e futbollistëve, që kanë më shumë të ardhura.

“Wags” siç njihen ndryshe janë modele, këngëtare apo dhe sipërmarrëse, të cilat janë po aq të suksesshme sa partnerët e tyre.

Miliona euro pasuri, kush janë 5 gratë më të pasura të

Në vendin e parë do të gjejmë Victoria Beckham. Bashkëshortja e David ka një imazh fantastik dhe pasuria e saj llogaritet deri në 415 milionë euro. Jo keq për një grua.

Miliona euro pasuri, kush janë 5 gratë më të pasura të

Renditja vijon me personin e zemrës së Gerard Pique, Shakirën. Këngëtarja kolumbiane njihet në mbarë botën për sukseset e saj dhe numëron mbi 254 milionë të ardhura.

Miliona euro pasuri, kush janë 5 gratë më të pasura të

Podiumi mbahet nga Coleen Ronney. Plot 16 milionë euro për bashkëshorten e Wayne, e cila është gjithashtu shumë e suksesshme në bizneset e saj.

Miliona euro pasuri, kush janë 5 gratë më të pasura të

Renditja vijon me modelen e njohur, Georgina Rodriguez. Partnerja e Cristiano Ronaldos ka arritur të fitojë plot 8 milionë euro, por mendohet se shumë shpejt të ardhurat e saj do të rriten.

Miliona euro pasuri, kush janë 5 gratë më të pasura të

Vendi i pestë mbahet nga e fejuara e Alex Oxlade-Chamberlain, Perrie Edwards. Këngëtarja britanike ka arritur deri në 6.9 milionë euro të ardhura falë punës së saj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore