Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Milan-Inter për Kupën e Italisë/ Sherr mes shtatlartëve të dy klubeve, Ibra e Lukaku kapen me duar (VIDEO)

Milan-Inter për Kupën e Italisë/ Sherr mes shtatlartëve

Ka përfunduar pjesa e parë mes të Interit dhe Milanit në kuadër të çerekfinales së Kupës së Italisë.

Rossonerët kanë shkuar në pushimin e pjesës së parë me epërsi, falë golit të Ibrahimovic.

Interi më pas rrezikoi me anë të Alexis Sanchez (38′), por që goditja e tij u bllokua.

Çaste tensioni janë parë në fushë mes dy sulmuesve kryesorë të dy ekipeve, Ibrahimovic dhe Lukaku.

Ata u panë duke u kapur me duar me njëri-tjetrin dhe teksa hidhnin fjalë pa pushim. 

Më pas dy lojtarët u drejtuan në dhomat e zhveshjes me lojtarët e tjerë që përpiqeshin t'i mbanin larg njëri tjetrit. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore