Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Mike Tyson i lë të gjithë gojë-hapur në moshën 54-vjeçare, shikoni çfarë bën në plazh (VIDEO)

Mike Tyson i lë të gjithë gojë-hapur në moshën

Nuk është quajtur “Majku i Hekurt” pa arsye përgjatë karrierës së tij legjendare në ringun e boksit, e cila u kulminua me titullin kampion i padiskutueshëm bote në peshat e rënda.

Por boksieri Mike Tyson vijon të na habisë. Pak kohë më parë ai u shfaq me trupin në formë, diçka e pazakontë për një 54-vjeçar.

Kurse këtë fundjavë, ish-kampioni u shfaq duke u stërvitur në plazhin e Los Anxhelesit, me ngritje peshash e aktivitete të tjera, të cilat thuhet se ishin për një reklamë që po zhvillon.

Megjithatë fiziku dhe forca e tij në këtë moshë i ka impresionuar të pranishmit.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore