Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Messi: Pothuajse e kalova koronavirusin, mezi pres të rikthehem

Messi: Pothuajse e kalova koronavirusin, mezi pres të rikthehem

Leo Messi rezultoi pozitiv me Covid-19 në ditën e parë të vitit 2022. Ylli i PSG-së humbi takimet ndaj Vannes në Kupën e Francës dhe atë kundër Lyon në Ligue 1.

“Pleshti” ka reaguar me anë të një postimi në “Instagram”, aty ku qetëson tifozët e shumtë dhe deklaron se është afër rikthimit në fushën e blertë.

“Siç e dini, unë kam pasur Covid-19 dhe doja t’u falënderoja për të gjithë mesazhet që më keni dërguar. Koronavirusi më mori më shumë kohë se sa mendoja, por pothuajse jam shëruar dhe mezi po pres të rikthehem në fushë.

Jam stërvitur këto ditë për të mos e humbur formën. Na presin sfida shumë të bukura këtë vit dhe uroj të shihemi sa më shpejt. Faleminderit”, shkruan gjashtë herë fituesi i “Topit të Artë”.

Messi po luan sezonin e parë me PSG-në, deri tani ka realizuar një gol në kampionat dhe pesë në Champions League, dhe objektivi i madh është triumfi në kompeticionin më të rëndësishëm me ekipin francez.

Messi: Pothuajse e kalova koronavirusin, mezi pres të rikthehem

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore